Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 306832
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Krakuski - Z pasją, od serca
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Herbatnik w polewie kakaowej (49%). składniki: polewa kakaowa [cukier, tłuszcze roślinne (palma, shea), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, miazga kakaowa, emulgatory: tristearynian sorbitolu, i lecytyny, aromat], mąka pszenna, cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, serwatka w proszku (mleko), substancje spulchniające: węglany amonu i węglany sodu; sól, emulgator: lecytyny; kwas: kwas cytrynowy, aromat. może zawierać jaja, migdały, orzechy laskowe, soję. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-06-30 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-817674 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Ulica i numer: Piłsudskiego 1 Kod pocztowy i miasto: 32-050 Skawina PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 508 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2126 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: