KOTLECIKI JAGNIĘCE MROŻONE, TENDER MEAT WOREK ok. 1 KG
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 356048
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kotleciki jagnięce.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Jagnięcina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Comber |
| Klasa | I |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Mięso jagnięce. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | -22 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tender meat ulica i numer: ul. wolności 21 kod pocztowy i miasto: 09-100 płońsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 480 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: