KIT KAT Tablet Cookie Dough 99g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 631324
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
KitKat Chrupiące paluszki waflowe pokryte czekoladą mleczną o smaku ciasteczkowym 99 g
Parametry produktu
| Typ | Mieszana |
|---|---|
| Smak | czekoladowy |
| Dodatki | Z wafelkami |
| Zawartość netto | 99 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier tłuszcze roślinne (palmowy, shea) odtłuszczone mleko w proszku mąka pszenna tłuszcz kakaowy¹ miazga kakaowa¹ preparat serwatkowy w proszku (z mleka) syrop glukozowy bezwodny tłuszcz mleczny kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu¹ olej słonecznikowy emulgator (lecytyny) naturalne aromaty substancja spulchniająca (węglany sodu) ¹certyfikowane rainforest alliance. dowiedz się więcej na stronie ra.org czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 11 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 529 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2211 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 730 kJ |
| Wielkość porcji | 33 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość błonnika | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 47,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 27 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | E |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: