KEBAB KURCZAK MIX (CIĘTY, PIECZONY) 750 G NAZAR
Wystaw opinię o produkcie
Nazar kebab kurczak mix (udko, filet) cięty-pieczony 750 g.
Wyrób garmażeryjny mięsny.
Produkt stało wagowy, waga netto opakowania jednostkowego 750 g.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 263043
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 750 g |
| Składniki | Mięso z udek kurczaka,mięso z fileta piersi kurczaka , woda, białko sojowe, skrobia ziemniaczana, stabilizator: e450, substancja wiążąca: e451, mąka ziemniaczana, skrobia pszenna, sól, przyprawy (w tym gorczyca i seler) i zioła, dekstroza, laktoza |(z mleka), tłuszcz palmowy utwardzony, ekstrakt z przypraw, kaszka kukurydziana. 100 g produktu wytworzono z 115 g mięsa drobiowego produkt może zawierać nieregularne, przypieczone lub surowe kawałki mięsa. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kraj chowu | Polska |
| Kraj uboju | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nazar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ulica i numer: leźno 59 kod pocztowy i miasto: 80-298 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: