K2 VIZIO PRO 150ml niewidzialna wycieraczka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 359422
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
K2 VIZIO PRO - marzenie każdego kierowcy i samochodu. Produkt niezwykły, który niczym pole siłowe odpycha od przedniej szyby deszcz i zabrudzenia, zwiększając pole widzenia i bezpieczeństwo jazdy samochodem. Jedyna, prawdziwa, oryginalna niewidzialna wycieraczka. W 100% profesjonalna powłoka hydrofobowa, tworząca na powierzchni szyby trwałą i solidną barierę ochronną.
K2 VIZIO PRO znacząco poprawia widoczność w czasie opadów deszczu. Po użyciu powłoki szyba staje się niezwykle gładka, a pęd powietrza z łatwością spycha z niej krople wody oraz śnieg. Burza, ulewa, zamieć śnieżna - nie stanowią dla niej wyzwania.
Efekt samoistnego odprowadzania wody z powierzchni szyby ułatwia jazdę już od prędkości 45 km/h. Czym większa prędkość lub natężenie opadów, tym produkt działa skuteczniej. Dodatkowa powstała na powierzchni szyby powłoka ochrona ułatwia usuwanie zanieczyszczeń, pozostałości po owadach, a w okresie zimowym redukuje zamarzanie szyby i osadzanie się szronu.
Szyba z niewidzialną wycieraczką daje się znacznie łatwiej odmrozić i dłużej pozostaje czysta.
Ponadto powłoka K2 VIZIO PRO wydłuża żywotność piór wycieraczek, które pracują pod mniejszym obciążeniem i wolniej się zużywają.
Niewidzialna wycieraczka K2 VIZIO PRO, choć zaprojektowana z myślą o użyciu przez profesjonalnych odbiorców, jest wyjątkowo prosta w aplikacji. Bez problemu poradzi z nią sobie każdy użytkownik. Wypróbuj ją już dziś i zwiększ bezpieczeństwo oraz komfort jazdy samochodem.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Dressing nabłyszczająco-ochronny do opon |
|---|---|
| Właściwości | Chroni opony przed matowieniem, pękaniem i starzeniem. |
| Rodzaj | Płyn |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Zawartość netto | 150 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Uwaga: łatwopalna ciecz i pary. działa drażniąco na oczy. może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu. stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/ pojemnik usuwać do pojemnika na odpady. zawiera: propan-2-ol. producent oraz podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie produktu na rynek unii europejskiej melle sp. z o. o., stary staw 9, 63-400 ostrów wlkp., poland, eu, +48 62 737 88 00, www.k2.com.pl, www.k2-global.com, info@melle.com |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02), Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Łatwopalna ciecz i pary. działa drażniąco na oczy. może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu. stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/ pojemnik usuwać do pojemnika na odpady. zawiera: propan-2-ol. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: melle sp. z o.o. ulica i numer: stary staw 9 kod pocztowy i miasto: 63-400 ostrów wielkopolski pl |
| Krótki opis marketingowy | K2 vizio pro 150ml niewidzialna wycieraczka |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: