Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 778523
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jutrzenka Herbatniki Petit Beurre kakaowe
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Zawartość netto | 65 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,8%, syrop cukru inwertowanego, ekstrakt słodowy (z jęczmienia), serwatka w proszku (z mleka), substancje spulchniające: e 503, e 500, e 450; sól, emulgator: lecytyny (z soi); aromat. może zawierać orzeszki arachidowe i orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 469 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1973 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: