Jutrzenka Wafle Familijne Gofrowe Waniliowe 130g X23
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 361540_wielopak_23
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pyszne wafle gofrowe z aksamitnym kremem waniliowym.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku (z mleka), maltodekstryna, skrobia, olej rzepakowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól, aromaty, substancja sulchniająca (e 500), laska wanilii w proszku (0,02%) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 514 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2150 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: