Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 165967
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka żelków o smaku owocowym
Parametry produktu
| Rodzaj | Mieszanka |
|---|---|
| Smak | Cytrynowy, Mango, Marakuja, Brzoskwiniowy, Ananasowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, żelatyna, skrobia ziemniaczana, koncentrat soku jabłkowego 3,7 %, kwas (kwas jabłkowy, kwas winowy, kwas cytrynowy), aromaty (mango, marakuji, brzoskwini, ananasa), koncentraty roślinne barwiące (czarnej marchwi, marchwi, krokosza barwierskiego, rzodkiewki, hibiskusa), regulator kwasowości (askorbinian sodu), olej palmowy** 0,1 %, substancja glazurująca (wosk carnauba), barwnik (karoteny). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 67 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1415 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 283 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość błonnika | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 53,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 77,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | E |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: