Jogurt typ Grecki 170g
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt typ Grecki ma doskonały łagodny smak i bardzo gęstą, kremową konsystencję. Jest idealny do bezpośredniego spożycia. Stanowi również wyśmienitą bazę do wszelkich sosów, sałatek, deserów i potraw z grilla.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 606580
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt typ Grecki ma doskonały łagodny smak i bardzo gęstą, kremową konsystencję. Jest idealny do bezpośredniego spożycia. Stanowi również wyśmienitą bazę do wszelkich sosów, sałatek, deserów i potraw z grilla.
Parametry produktu
| Rodzaj | Grecki |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Mleko, śmietanka, mleko zagęszczone odtłuszczone, żywe kultury bakterii jogurtowych (streptococcus thermophilus i lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus) oraz l. acidophilus i bifidobacterium lactis. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 417 kJ |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: