Jogurt typ Bałkański 9% tł. 1 kg MALUTA
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt bałkański wytwarzany przy użyciu pionierskiej, technologii na rynku Polski od wielu lat. Wyróżnia go rześki, łagodny, pełny smak słonawo - słodki, typowy dla jogurtów ze zwiększoną zawartością suchej masy mleka. Ma stałą, zwartą i jednocześnie lekką i puszystą konsystencję. Obecna w nim duża liczba żywych bakterii przez długi czas zachowuje jego świeżość, a optymalna proporcja tłuszczu, białka i węglowodanów umożliwia najpełniejsze pokrycie potrzeb budulcowych i energetycznych organizmu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 207741
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt bałkański wytwarzany przy użyciu pionierskiej, technologii na rynku Polski od wielu lat. Wyróżnia go rześki, łagodny, pełny smak słonawo - słodki, typowy dla jogurtów ze zwiększoną zawartością suchej masy mleka. Ma stałą, zwartą i jednocześnie lekką i puszystą konsystencję. Obecna w nim duża liczba żywych bakterii przez długi czas zachowuje jego świeżość, a optymalna proporcja tłuszczu, białka i węglowodanów umożliwia najpełniejsze pokrycie potrzeb budulcowych i energetycznych organizmu
Parametry produktu
| Rodzaj | , Grecki |
|---|---|
| Smak | , Mleczny |
| Składniki | Mleko pełne pasteryzowane śmietanka pasteryzowane mleko w proszku białka mleka żywe kultury bakterii jogurtowych: streptococcus thermophilus, lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Warszawska 41 Kod pocztowy i miasto: 82-100 Nowy Dwór Gdański PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 118 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 489 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: