Jogurt pitny Skyr mango marakuja 330ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 266349-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Skyr pitny mango marakuja to pyszny, owocowy jogurt z wysoką zawartością białka - 6.5 g/100 g jogurtu. To doskonała przekąska dla osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia. Idealnie wpisuje się w trend „on the go” oraz w coraz popularniejszy ma polskim rynku trend zdrowego żywienia i zdrowych przekąsek, zapewniających energię podczas aktywnego dnia. Produkowany jest z wysokiej jakości mleka od krów karmionych paszami bez GMO.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pitny |
|---|---|
| Smak | Mango, Marakuja |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, owoce 8% (mango 5,5% , przecier marakui z zagęszczonego przecieru 2,5%), cukier, aromaty , żywe kultury bakterii jogurtowych (streptococcus thermophilus, lactobacillus bulgaricus) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 355 g |
| Pojemność | 330 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 345 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 82 kJ |
| Wielkość porcji | 330 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: