Jogurt pitny Skyr Piątnica 330ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 643097-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Skyr pitny to pyszny, odżywczy jogurt z wysoką zawartością białka - 7.6 g/100 g produktu. To doskonała przekąska dla osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia.
Idealnie wpisuje się w trend „on the go” oraz w coraz popularniejszy ma polskim rynku trend zdrowego żywienia i zdrowych przekąsek, zapewniających energię podczas aktywnego dnia.
Produkowany jest z wysokiej jakości mleka od krów karmionych paszami bez GMO.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych (streptococcus thermophilus, lactobacillus bulgaricus ) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 330 g |
| Pojemność | 330 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 269 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 64 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: