Jogurt owczy Rians cytrynowy 115g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 761489-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jogurt Rians z mleka owczego, o smaku cytrynowym stanowi doskonałe połączenie delikatności mleka owczego z kwaskową nutą cytryny.
Jogurt, który doskonale nadaje się na deser po posiłku, lekką przekąskę lub nawet śniadanie!
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Cytrynowy |
| Składniki | Mleko pełne owcze pasteryzowane, cukier (9%), aromat cytrynowy (0,3%), kultury bakterii mlekowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 115 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Laiteries H.Triballat Ulica i numer: PETEREAU 0 Kod pocztowy i miasto: 18220 Rians FR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 445 kJ |
| Wielkość porcji | 115 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: