Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8437000140313
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Jogurt kozi BIO
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +1 do +8 st. C.
Składniki
MLEKO kozie pełne pasteryzowane BIO, żywe kultury bakterii.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 302/72 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.6 g |
| Węglowodany | 4.3 g |
| Cukry | 2.9 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: