Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060028243
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny, delikatny jogurt borówkowy o zawartości tłuszczu 3,8%. Możliwość prześledzenia pochodzenia rolnika ekologicznego pod adresem www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
JOGURT*, cukier buraczany*, borówki* 7%*, czarna porzeczka 2%*, skrobia kukurydziana*,
substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 383/91 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Węglowodany | 11.9 g |
| Cukry | 11.3 g |
| Białko | 3.8 g |
| Sól | 0.13 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: