Jogurt Kremowy z bananami, kawałkami czekolady i granolą 230g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 889181
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt kremowy z bananami i kawałkami czekolady oraz musli typ granola.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy, Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Bananowy, Czekoladowy |
| Składniki | Jogurt 65 % (mleko, śmietanka, mleko zagęszczone odtłuszczone, cukier, kultury bakterii jogurtowych); wsad bananowy z kawałkami czekolady 22 % [cukier, woda, banany 3,2 %, kawałki czekolady 1,6 % (miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, cukier), skrobia modyfikowana kukurydziana, substancja zagęszczająca: pektyny; aromat, koncentrat z marchwi, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu; substancja wiążąca: cytrynian wapnia]; granola 13% [płatki owsiane, syrop (cukier, woda, sól, miód), płatki pszenne, olej rzepakowy, chrupki pszenne (mąka pszenna, słodowana mąka pszenna, dekstroza, olej rzepakowy, ekstrakt słodowy jęczmienny), wiórki kokosowe]. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 178 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 744 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 17,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: