Jogurt 3% 1kg Figand
Wystaw opinię o produkcie
Jest on źródłem występującego wapnia oraz pełnowartościowego białka pochodzącego z mleka. Dzięki niskiej kaloryczności oraz składnikom jogurt jest ważnym elementem zdrowej diety. Zastosowanie jogurtu w kuchni jest wszechstronne. Może być spożywany zarówno bez dodatków, jak i z dodatkiem świeżych owoców, płatków zbożowych czy bakalii. Doskonale sprawdza się jako dodatek do sałatek, sosów czy deserów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 889073
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jest on źródłem występującego wapnia oraz pełnowartościowego białka pochodzącego z mleka. Dzięki niskiej kaloryczności oraz składnikom jogurt jest ważnym elementem zdrowej diety. Zastosowanie jogurtu w kuchni jest wszechstronne. Może być spożywany zarówno bez dodatków, jak i z dodatkiem świeżych owoców, płatków zbożowych czy bakalii. Doskonale sprawdza się jako dodatek do sałatek, sosów czy deserów.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Mleko częściowo odtłuszczone pasteryzowane, odtłuszczone mleko w proszku, żywe kultury bakterii jogurtowych: lactobacillus delbrueckii, subsp.bulgaricus, streptococcus thermophilus |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Pojemność | 1000 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zaklad mleczarski figand spółka z o.o. ulica i numer: kol. wawrzyszów 29 kod pocztowy i miasto: 26-625 wolanów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 384 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 278 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: