Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060024757
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny jogurt 3,8% tłuszczu. Identyfikowalność rolnika ekologicznego pod adresem www.andechser-natur.de
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 stopni C.
Składniki
jogurt 3,8%tł. BIO.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 273/65 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.6 g |
| Węglowodany | 3.7 g |
| Cukry | 3.7 g |
| Białko | 4.1 g |
| Sól | 0.15 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: