Jogurt 10% bez laktozy 3 kg Figand
Wystaw opinię o produkcie
Jest on źródłem występującego wapnia oraz pełnowartościowego białka pochodzącego z mleka. Dzięki niskiej kaloryczności oraz składnikom jogurt jest ważnym elementem zdrowej diety.
Zastosowanie jogurtu w kuchni jest wszechstronne. Może być spożywany zarówno bez dodatków, jak i z dodatkiem świeżych owoców, płatków zbożowych czy bakalii. Doskonale sprawdza się jako dodatek do sałatek, sosów czy deserów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 996955
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jest on źródłem występującego wapnia oraz pełnowartościowego białka pochodzącego z mleka. Dzięki niskiej kaloryczności oraz składnikom jogurt jest ważnym elementem zdrowej diety.
Zastosowanie jogurtu w kuchni jest wszechstronne. Może być spożywany zarówno bez dodatków, jak i z dodatkiem świeżych owoców, płatków zbożowych czy bakalii. Doskonale sprawdza się jako dodatek do sałatek, sosów czy deserów.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Śmietanka (z mleka) pasteryzowana, żywe kultury bakterii jogurtowych. zawartość laktozy <0,01 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Pojemność | 3 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,1 kg |
| Technika utrwalenia | fermentacja |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zaklad mleczarski figand spółka z o.o. ulica i numer: kol. wawrzyszów 29 kod pocztowy i miasto: 26-625 wolanów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 120 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 17 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 117 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 486 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: