Jogobella Panna Cotta 150g MIX X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 387487-N_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jogobella o smaku Panna Cotta, we włoskim stylu dostępna jest w 4 smakach: truskawka Panna Cotta, wiśnia Panna Cotta, brzoskwinia Panna Cotta oraz jagoda Panna Cotta. Taka jaką Włosi kochają najbardziej!
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Jagodowy, Brzoskwiniowy, Truskawkowy, Wiśniowy |
| Składniki | Jagodowy: jogurt**, cukier, jagody 6,3%, mleko zagęszczone, zmielona laska wanilii, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii brzoskwiniowy: jogurt**, cukier, owoce 8% (brzoskwinie i sok brzoskwiniowy z koncentratu 6,8%, sok z marakui z koncentratu 1,2%), aromat **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii truskawkowy: jogurt**,cukier, owoce 8% (truskawki, sok truskawkowy z koncentratu), mleko zagęszczone, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii wiśniowy: jogurt**, owoce 8% (wiśnie, sok wiśniowy z koncentratu), cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 399,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 12,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: