JemyJemy Ogórkowa z mięsem wieprzowym 450g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 130693_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Popularna zupa, przygotowana na bazie startych ogórków kwaszonych, z kawałkami mięsa wieprzowego i włoszczyzny. Delikatnie zabielana śmietaną.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 450 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | woda, ogórki kwaszone 21% (ogórki, sól), warzywa (ziemniaki 6,5%, marchew 3%, seler) , mięso wieprzowe 4%, śmietana 2%, mąka pszenna, skrobia modyfikowana, sól, koper, pieprz, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Profi S.A. Ulica i numer: Kolejowa 3 Kod pocztowy i miasto: 63-520 Grabów nad Prosną PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa: zawartość opakowania przełożyć na talerz i włożyć do kuchenki mikrofalowej. podgrzewać: moc 750 w, czas 3-4 minuty. garnek: zawartość opakowania przełożyć do granka. podgrzewać na małym ogniu 2-3 minuty, ciągle mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 27 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 115 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 3,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: