JemyJemy Danie gotowe Kurczak curry w orientalnym sosie 360g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 386303_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kurczak curry JemyJemy w orientalnym sosie to egzotyczna uczta! Idealna kompozycja warzyw, delikatnego mięsa z kurczaka i aromatycznych przypraw. Wystarczy podgrzać i gotowe!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Garnek |
|---|---|
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso z kurczaka 30 %, woda, warzywa (marchew 10 %, papryka czerwona 4 %, cebula, kukurydza 4 %, pędy bambusa, papryka zielona), ekstrakt z kokosa 7 %, śmietanka, skrobia modyfikowana, masło, mąka pszenna, olej rzepakowy, sól, mieszanka przypraw curry 0,48 % (zawiera gorczycę), trawa cytrynowa 0,3 %, czosnek, imbir, ekstrakt drożdżowy, koncentrat soku z cytryny w proszku, papryka mielona, kolendra, przyprawy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: profi s.a. ulica i numer: kolejowa 3 kod pocztowy i miasto: 63-520 grabów nad prosną pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 454 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 0,94 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: