Jean Marc Woda toaletowa X-Black 100ml for Men
Wystaw opinię o produkcie
Niezwykły, pobudzający zapach dla mężczyzn stawiających w życiu na zabawę, niespodziankę i wielką przygodę. Pieprzno-owocowy zapach z nutami eterycznymi to świetna propozycja dla mężczyzn zabawnych, cieszących się z życia i czerpiących z niego całymi garściami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 476135
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 100 ml |
|---|---|
| Zapach | Owocowy |
| Nuta bazowa | Bursztyn, cytryna |
| Nuta średnia (serca) | cytryna, kardamon |
| Nuta wysoka (głowy) | Bergamotka, paczula |
| Skład | ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LIMONENE, CITRAL, CINNAMAL, LINALOOL, GERANIOL |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Typ produktu | Eau de Toilette (EDT) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: DRAMERS S.A.Ulica i numer: Rabowice, ul. Olszynowa 38Kod pocztowy i miasto: 62-020 Swarzędz PL |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 56 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: