Jax Professional 34 Premium 500 ML - wirusobójczy, bakteriobójczy i grzybobójczy preparat dezynfekcyjny
Wystaw opinię o produkcie
Preparat do higienicznej dezynfekcji rąk jest bakteriobójczym środkiem na bazie alkoholu. Jest łatwy w aplikacji i pozostawia higieniczną czystość na wiele godzin. Producent posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 4364/11 na obrót produktem biobójczym.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 653547
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj produktu | Płyn |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Skład | Substancja czynna Etanol (800g/kg). |
| Typ skóry | Wszystkie |
| Antyseptyczny | Tak |
| Wskazania | Do dezynfekcji rąk i powierzchni |
| Sposób użycia | Nanieść 3 ml preparatu na dłonie, wcierać w skórę rak w czasie 1 minuty, pozostawić do wyschnięcia. Efekt przedłużony: 3 ml preparatu wcierać w skórę w czasie 1,5 minuty. Czynność tę wykonać dwukrotnie (łącznie 6 ml preparatu, czas 3 minuty), pozostawić do wyschnięcia. Tylko do użytku zewnetrznego. Nie płukać. Wyłącznie do stosowania na nieuszkodzoną skórę. |
| Środki ostrożności | H225,P210,P370+P378,P403+P235,P501 |
| Przechowywanie | W oryginalnym opakowaniu, W miejscu chłodnym, chronić przed światłem, W miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Wydawanie | Bez recepty |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: michał mierzwa emichem p.p. ulica i numer: wójtowska 16 kod pocztowy i miasto: 61-654 poznań pl |
| Oświadczenie | Produkt nie posiada poniższych certyfikatów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: