Jana Twaróg solankowy z czerwonym pieprzem 275g
Wystaw opinię o produkcie
Twaróg solankowy z czerwonym pieprzem - jest produktem, którego nie powinno zabraknąć w codziennym jadłospisie osób ceniących zdrowy tryb życia. Dodatkowym ułatwieniem dla konsumenta jest zastosowanie opakowania otwórz-zamknij , które pozwala na wielokrotne, wygodne użytkowanie i przechowywanie produktu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 403273
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Twaróg solankowy z czerwonym pieprzem - jest produktem, którego nie powinno zabraknąć w codziennym jadłospisie osób ceniących zdrowy tryb życia. Dodatkowym ułatwieniem dla konsumenta jest zastosowanie opakowania otwórz-zamknij , które pozwala na wielokrotne, wygodne użytkowanie i przechowywanie produktu
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól (1,5%),czerwony pieprz (0,5%), kultury bakterii fermentacji mlekowej (zawierają laktozę (z mleka)). |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery kwasowe) (zaw. tłuszczu 15%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 275 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Średzka Spółdzielnia Mleczarska Jana Ulica i numer: Daszyńskiego 9 Kod pocztowy i miasto: 63-000 Środa Wielkopolska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 478 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: