Jaja z Sokołowa z chowu ekologicznego, jaja różnej wielkości 30 szt. Dezynfekowane promieniami UV-C
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 342600
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jaja ekologiczne to jaja kurze najwyższej jakości, oznaczone symbolem 0. Pochodzą od kur chowu ekologicznego, szczęśliwych i zrelaksowanych, które korzystają z otwartej przestrzeni i żywią się tylko paszami. Jaja ekologiczne wyróżniają się wyjątkowymi walorami smakowymi. Posiadają specjalne certyfikaty dopuszczające je do obrotu.
Parametry produktu
| Gatunek | Kurze |
|---|---|
| Rozmiar | różnej wielkości |
| Klasa | A |
| Oznaczenie | 0-ekologiczne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Liczba jaj w opakowaniu | 30 |
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 26 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,61 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oldar group sp. z o.o. (oddział w sokołowie) ulica i numer: ul. sokołowska 16 kod pocztowy i miasto: 05-806 komorów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Zalecane spożycie po obróbce cieplnej |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania, Smażenie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 582 kJ |
| Zawartość białek | 12,5 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 25 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 30 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Poziom znakowania Nutriscore | A |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: