Jacobs Dubai Chocolate Style Cappucino rozpuszczalny napój kawowy 8x15g X5
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 468230_wielopak_5
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jacobs Dubai Chocolate Style Cappuccino to wyjątkowa kompozycja, która łączy smak czekolady i pistacji. Idealne dla tych, którzy cenią sobie wygodę i nietuzinkowe połączenia smakowe – zarówno jako pyszna alternatywa dla deseru, jak i przerwa od codzienności. Jacobs Dubai Chocolate Style Cappuccino to zaproszenie do wyjątkowej podróży smaków – bez wychodzenia z domu.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 120 g |
|---|---|
| Typ | Napój kawowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, maltodekstryna, olej z ziaren palmy olejowej, kawa rozpuszczalna (5,6%), skrobia modyfikowana, aromaty (mleko), substancja przeciwzbrylająca (e551), białka mleka, substancja stabilizująca (e340), substancja zagęszczająca (e415), emulgator (e481). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-12-16 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Scc-816177 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 15 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 401 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1694 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 254 kJ |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość błonnika | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 76 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: