'Jacob's Creek Moscato Rose 0,75l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 164464_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Orzeźwiające australijskie różowe wino słodkie
Jacob's Creek Moscato Rose to dobrze zrównoważone wino o aromacie świeżych malin i truskawek.
Idealne jako aperitif, doskonale komponuje się z przyrządzonymi na ostro owocami morza lub świeżymi owocami
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Moscato |
| Rodzaj | Owocowe |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Australia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 7,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Australia |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wyborowa s.a. pernod ricard ulica i numer: janikowska 23 kod pocztowy i miasto: 61-070 poznań pl |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: