'Jack Daniel's Tennessee Whisky 700 ML 40% gitara
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 732728
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jack Daniels Guitar Pack to unikalna oferta na rynku w postaci etui do gitary. Jest to pack muzyczny – butelka JDTW 0,7L oraz zakrętka do butelki w formie końcówki gitarowego gryfu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Amerykańska Whisk(e)y |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone |
| Waga jednostkowa brutto | 1,96 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: brown-forman polska sp. z o.o. ulica i numer: postępu 21d kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Jack daniels guitar pack to unikalna oferta na rynku w postaci etui do gitary. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: