Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 39013
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser typu holenderskiego. Charakteryzuje się łagodnym, delikatnym smakiem, jednolitym, miękkim miąższem oraz nielicznymi okrągłymi i owalnymi oczkami.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Zamojski |
| Forma | Blok |
| Smak | Lekki |
| Składniki | Mleko krowie, kultury bakterii, podpuszczka, sól, składniki dodatkowe |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,4 - 2,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: granlan sp. zo.o. ulica i numer: chwaszczyńska 200 b kod pocztowy i miasto: 81-571 gdynia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 355 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1475 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 27 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: