'JACK DANIEL'S SINGLE BARREL whiskey 45% 700 ML
Wystaw opinię o produkcie
Każda butelka Jack Daniel’s® Single Barrel Tennessee Whiskey skrywa w sobie destylat pochodzący wyłącznie z jednej beczki, osobiście wyselekcjonowanej przez naszego Master Distillera i jest ręcznie oznaczona numerem beczki oraz datą butelkowania. Jack Daniel’s® Single Barrel prezentuje zdecydowane akcenty smakowe związane z dojrzewaniem w beczce, jak również wyraźnie wyodrębnioną nutę drzewną oraz waniliowo-karmelową słodycz.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 80934
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Każda butelka Jack Daniel’s® Single Barrel Tennessee Whiskey skrywa w sobie destylat pochodzący wyłącznie z jednej beczki, osobiście wyselekcjonowanej przez naszego Master Distillera i jest ręcznie oznaczona numerem beczki oraz datą butelkowania. Jack Daniel’s® Single Barrel prezentuje zdecydowane akcenty smakowe związane z dojrzewaniem w beczce, jak również wyraźnie wyodrębnioną nutę drzewną oraz waniliowo-karmelową słodycz.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
|---|---|
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 45 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,76 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: brown-forman polska sp. z o.o. ulica i numer: postępu 21d kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Każda butelka Jack Daniel’s® Single Barrel Tennessee Whiskey skrywa w sobie destylat pochodzący wyłącznie z jednej beczki, osobiście wyselekcjonowanej przez naszego Master Distillera i jest ręcznie oznaczona numerem beczki oraz datą butelkowania. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: