'J.A. Baczewski Whisky ze szklanką 43% 700ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 939751
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
J.A. BACZEWSKI WHISKY produkowana jest według oryginalnego autorskiego przepisu blendowania – powstaje w wyniku kupażowania różnych rodzajów whisky, destylowanych ze słodu jęczmiennego i ziaren innych zbóż. Dojrzewanie w dębowych beczkach sprawia, że whisky Baczewskiego charakteryzuje się bursztynowym kolorem, lekko słodkawym i wyjątkowo delikatnym smakiem oraz subtelnym aromatem.
J.A. BACZEWSKI to symbol najwyższej jakości i marka, która jako jedna z niewielu, może poszczycić się 235-letnią tradycją. Począwszy od 1782 roku wykwintne alkohole produkowano w destylarni założonej przez rodzinę Baczewskich we Lwowie. W okresie międzywojennym, na podstawie sprawdzonych receptur, wytwarzano i butelkowano także rumy, giny, koniaki, starki oraz Special Polish Whisky.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Pojemność | 700 ml |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 43 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,79 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | J.a. baczewski whisky ze szklanką to dobry pomysł na prezent! j.a. baczewski whisky produkowana jest według oryginalnego autorskiego przepisu blendowania – powstaje w wyniku kupażowania różnych rodzajów whisky, destylowanych ze słodu jęczmiennego i ziaren innych zbóż. dojrzewanie w dębowych beczkach sprawia, że whisky baczewskiego charakteryzuje się bursztynowym kolorem, lekko słodkawym i wyjątkowo delikatnym smakiem oraz subtelnym aromatem. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: