'J.A. Baczewski Bitter Piołunówka 35% 700ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 460238_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Likier Ziołowy Piołunówka była popularna na ziemiach polskich już w XVI wieku, na długo przed absyntem. Unikalny charakter zawdzięczała mieszance wyselekcjonowanych ziół: melisy, piołunu i anyżu. Określano ją mianem Zielonej Wróżki i przypisywano magiczną moc.
Była ulubionym trunkiem bohemy artystycznej.
Piołunówka J.A.B produkowana jest na bazie trzykrotnie destylowanego spirytusu ziemniaczanego oraz krystalicznie czystej wody.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa |
|---|---|
| Smak | Ziołowe, Ziołowy |
| Serwowanie | Aperitif |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Piołunówka j.a.b produkowana jest na bazie trzykrotnie destylowanego spirytusu ziemniaczanego oraz krystalicznie czystej wody. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: