Irving Zioła z Polski Rumianek z ananasem 30 g (20x1,5 g)
Wystaw opinię o produkcie
Rumianek znany jest ze swoich właściwości łagodzących. Korzystnie działa na układ pokarmowy, likwiduje wewnętrzne napięcia i działa odprężająco. Kompozycja rumianku i pełnych słodyczy ananasów uwodzi tropikalnym smakiem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 852190
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Rumianek znany jest ze swoich właściwości łagodzących. Korzystnie działa na układ pokarmowy, likwiduje wewnętrzne napięcia i działa odprężająco. Kompozycja rumianku i pełnych słodyczy ananasów uwodzi tropikalnym smakiem.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa, Smakowa |
| Smak | Ziołowe, Ananasowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | rumianek, jabłko, aromat ananasa, sok ananasowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Amber Spark SA Ulica i numer: Poznańska 16/4 Kod pocztowy i miasto: 00-680 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1728 szt. |
| Czas parzenia | 6 - 8 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: