Irving Herbatka NA ZIMNO brzoskwinia liczi 20 torebek
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 23330
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Irving herbata owocowa do przygotowania na zimno z brzoskwinią i liczi 20 kopertek. Nowa linia wyśmienitych herbatek owocowych do „zaparzania” na zimno. Herbatki nie zawierają teiny, więc można je śmiało podawać dzieciom. słodycz owoców sprawia, że nie trzeba dodawać do nich cukru. W każdym opakowaniu znajduje się 20 torebek w wygodnych kopertkach. Prosty sposób przygotowania. Herbatka zapakowana w wygodną kopertkę, którą można zabrać ze sobą. Gwarancja smaku i jakości. Saszetkę herbaty należy zalać zimną wodą i poczekać ok 8 minut.
Parametry produktu
| Liczba torebek | 20 |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Brzoskwiniowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 36 g |
| Składniki | Kwiat hibiskusa, jabłko, prażony korzeń cykorii, aromaty, regulator kwasowości: kwasek cytrynowy, stewia, owoc liczi 0,5%, owoc brzoskwini 0,5%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: amber spark sa ulica i numer: poznańska 16/4 kod pocztowy i miasto: 00-680 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Irving herbata owocowa do przygotowania na zimno z brzoskwinią i liczi 20 kopertek. nowa linia wyśmienitych herbatek owocowych do „zaparzania” na zimno. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1728 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać z dala od obcych zapachów. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zalać zimną wodą i poczekać ok 8 minut |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: