Irving Herbata Earl Grey 150 g (100x1,5 g) X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 246504_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbata IRVING EARL GREY to gwarancja wyrazistego smaku okraszonego wyjątkowym aromatem bergamotki i nutką orzeźwiających cytrusów zamknięta w niewielkiej saszetce. Chwile spędzone sam na sam z naparem o głębokiej, bursztynowej barwie to prawdziwa przyjemność dla ciała i zmysłów.
Opakowanie zawiera 100 torebek z zawieszką (100×1,5g).
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 100 |
| Rodzaj | Earl grey |
| Smak | (original) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | herbata czarna, aromaty (mogą zawierać śladowe ilości glutenu) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Amber Spark SA Ulica i numer: Poznańska 16/4 Kod pocztowy i miasto: 00-680 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0,8 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Jedna porcja naparu, przygotowana zgodnie z informacjami na opakowaniu, zawiera średnio 23 mg teiny. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: