Indykpolki serdelki z piersią indyka 300g Indykpol X5
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 865891-N_wielopak_5
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z indyka 70% (w tym: mięso z piersi indyka 25%), woda, tłuszcz indyczy, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, błonnik pszenny bezglutenowy, regulatory kwasowości: octan potasu, mleczan potasu; stabilizatory: cytryniany sodu; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: mleko, soję, seler, gorczycę. pakowano w atmosferze ochronnej |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Indykpol SAUlica i numer: ul. Jesienna 3Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: