IMBIR PUREE BRESC 450G
Wystaw opinię o produkcie
IMBIR PUREE BRESC 450G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 842105
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | imbir 80%, woda, sól 3%, olej słonecznikowy, kwas (kwas cytrynowy), stabilizatory (guma guar, guma ksantanowa), substancja konserwująca (sorbinian potasu) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Pojemność | 450 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Hugli Food Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Żwirki 17Kod pocztowy i miasto: 90-539 Łódź PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1152 szt. |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1 dni (dzień) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: