IKO FILET Z KURCZAKA NA ZIOŁACH CHOWANEGO OK. 600G
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 980745
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
FILET Z KURCZAKA NA ZIOŁACH CHOWANEGO BEZ ANTYBIOTYKÓW.
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Pierś |
| Klasa | A |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Filet z piersi kurczaka |
| Temperatura przechowywania min - max | -1 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 500 - 700 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iko kompania drobiarska sp. z o.o. ulica i numer: augustowo 26 kod pocztowy i miasto: 64-050 wielichowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: