I love Milka praliny 110g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 722957_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekoladki mleczne z mleka alpejskiego o zwiększonej zawartości masy kakaowej z nadzieniem kakaowym (36 %).
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 110 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Składniki | Składniki: cukier, miazga kakaowa, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (3,5 %), tłuszcz mleczny, pasta z orzechów laskowych, emulgator (lecytyny sojowe), aromaty (zawierają mleko).**Masa kakaowa w czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego minimum 45 %. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 570 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 125 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 522 kJ |
| Wielkość porcji | 22 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 43 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: