Huhtamaki kubek papierowy typu SP6 do gorących napojów 150 ml (100 szt) z certyfikatem PEFC
Wystaw opinię o produkcie
kubek papierowy vendingowy CTG 15 ml SP6 (1 szt); kubek posiada Certyfikat PEFC
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 584078
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
kubek papierowy vendingowy CTG 150 ml SP6 (100 szt); kubek posiada Certyfikat PEFC
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier, Polietylen niskiej gęstości (PE-LD) |
|---|---|
| Kolor | Beżowy, Pomarańczowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Pojemność | 150 ml |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| FSC - Data ważności certyfikatu | 2026-01-25 |
| FSC - Forest Stewardship Council | 1 |
| FSC - Numer certyfikatu | Sgsch-coc-070420 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: huhtamaki foodservice poland sp. z o.o. ulica i numer: handlowa 20 kod pocztowy i miasto: 41-253 czeladź pl |
| Wymiary (SxWxG) | 70 x 80 x 45 mm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: