Huhtamaki kubek papierowy do gorących CTG 180ml 100szt
Wystaw opinię o produkcie
Kubek papierowy vendingowy CTG 18 ml SP8 (1 szt); kubek posiada Certyfikat PEFC
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 281382
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek papierowy vendingowy CTG 180 ml SP8 (100 szt); kubek posiada Certyfikat PEFC
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Pojemność | 180 ml |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: huhtamaki foodservice poland sp. z o.o. ulica i numer: handlowa 20 kod pocztowy i miasto: 41-253 czeladź pl |
| Krótki opis marketingowy | Kubek papierowy vendingowy typu CTG 180 ml SP8 (100 szt); kubek posiada Certyfikat PEFC |
| Wymiary (SxWxG) | 70 x 70 x 550 mm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: