Opis szczegółowy
Produkuje się go przez osolenie niedużych morskich ryb: sardeli, a następnie prasowanie ich w drewnianych beczkach. Powstały sok jest właśnie sosem rybnym, który stosuje się do dipów, warzyw i poprawiania smaku potraw. Przyprawa rozpowszechniona głównie w Południowo-Wschodniej Azji. Nie posiada żadnych barwników ani substancji konserwujących.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Przeznaczenie | dodatek do dań |
| Składniki | ekstrakt z anchois ( z RYBY) 94% (ANCHOIS 42%, sól, woda), cukier. |
| Zawartość netto | 700 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.
Ulica i numer: Pieńków 147a
Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 52 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce, zużyć w ciągu 3 miesięcy |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 255 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 22,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak, zapach, barwa charakterystyczne dla produktu |