Opis szczegółowy
Olej o łagodnym, lekko orzechowym smaku i intensywnym aromacie. Specjalnie dobrana receptura umożliwia dodanie naszego oleju zarówno do dań zimnych jak i gorących. To rynkowy wyjątek. Wspaniała przyprawa używana do wielu dań kuchni azjatyckiej i sałatek dodawany pod koniec gotowania.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej sezamowy |
| Pojemność | 150 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do sałatek |
| Składniki | Olej z prażonego nasion sezamu 51 %, olej z prażonej soi |
| Zawartość netto | 138 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.
Ulica i numer: Pieńków 147a
Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać z dala od słońca. po otwarciu przechowywać w zamkniętym opakowaniu maksymalnie 2 miesiące |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt do dań zimnych oraz gorących. Do sosów, sałatek, dań z makaronem i ryżem. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożywać bezpośrednio po otwarciu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 894 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3675 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 99 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | smak, zapach, barwa charakterystyczne dla tego typu produktu |