Opis szczegółowy
Makaron Longkou to bezglutenowy azjatycki makaron w formie długich cieniutkich nitek. Doskonały jako dodatek do zup i sałatek. Doskonale absorbuje smaki. Podsmażony stanowi chrupiący składnik czy dekorację dań.
Parametry produktu
| Typ | Bezjajeczny |
| Zawartość netto | 100 g |
| Składniki | Skrobia z zielonego groszku 85 %, woda |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu , w szczelnie zamkniętym opakowaniu do końca daty minimalnej trwałości |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyc po oróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowanie: zagotuj wodę i włóż makaron. gotuj przez 3 minuty. wyjmij na sito i natychmiast przelej zimną wodą, odcedź. moczenie: mocz makaron w gorącej wodzie przez ok. 5 minut. odcedź. użyj do: zup, dań stir-fry, sałatek. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1450 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 85 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | smak, zapach, barwa charakterystyczne dla użytych składników |