House Of Asia Pędy Bambusa paseczki 330 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 214427_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pędy z bambusa to niepowtarzalny dodatek do dań kuchni chińskiej i nie tylko. Charakteryzują się chrupkością, która nadaje potrawom wyjątkowego charakteru, a dzięki neutralnemu smakowi absorbują go z dodanych przypraw. Wygodna forma paseczków sprawia, że produkt jest gotowy do spożycia. Młode pędy bambusa stanowią źródło błonnika.
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 330 g |
| Składniki | pedy bambusa 54,5 %, woda |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 180 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 78 kJ |
| Wielkość porcji | 330 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: