Hortex sok Vitaminka Pomidor Zdrowe Serce butelka szklana 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 211466
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sok 100% Pomidor - Zdrowe Serce.
Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.
Tiamina (witamina B1) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.
Witamina B6 i B12 pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.
Foliany pomagają w prawidłowej produkcji krwi.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Pomidorowy |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Składniki | Sok pomidorowy 100% z: z zagęszczonego soku pomidorowego, przecieru pomidorowego, sól, witaminy: b6, b1, kwas foliowy i b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | potasu, B6, B1, kwasu foliowego |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodowce i spożyć w ciągu 2 dni. niewłaściwe przechowywanie produktu, szczególnie po otwarciu może spowodować wzrost ciśnienia wewnątrz butelki. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawarte w soku cukry są cukrami występującymi w pomidorach. przed otwarciem wstrząsnąć. rozwarstwienie i ciemnienie produktu są i nie stanowią wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 16 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 69 kJ |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 200 mg/100ml |
|---|---|
| Potas (%RWS) | 10 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,0825 mg/100ml |
| Tiamina (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Witamina B12 | 0,1875 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 15 μg/100ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: