Hortex Sok 100% Multiwitamina wzbogacony w 9 witamin karton 1L
Wystaw opinię o produkcie
Multiwitamina sok 100% wzbogacony w 9 witamin. Zawiera 9 witamin.
Witamina C, B6, B12, niacyna, foliany, kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Picie co najmniej 100ml soku dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 756596
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Multiwitamina sok 100% wzbogacony w 9 witamin. Zawiera 9 witamin.
Witamina C, B6, B12, niacyna, foliany, kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Picie co najmniej 100ml soku dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Jabłkowy, Winogronowy, Wiśniowy, Aronia, Czarna porzeczka, Granat, Czerwona porzeczka |
| Składniki | soki (100%) z soków zagęszczonych: jabłkowy (85%), winogronowy (6%), wiśniowy (4%), aroniowy ( 2%), z czarnych porzeczek (1%), z granatów (1%), z czerwonych porzeczek (1%); witaminy: witamina C, witamina E, niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, tiamina (witamina B1), witamina B12, kwas foliowy, biotyna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | C, B6, B12, niacyna, kwas pantotenowy, E, B1, kwas foliowy, biotyna |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad jest i nie stanowi wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 194 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,45 mg/100ml |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,2 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,0825 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,1875 μg/100ml |
| Witamina E | 0,9 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 3,75 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 15 μg/100ml |
| Kwas foliowy (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,105 mg/100ml |
| Witamina C | 12 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: