Hortex Nektar grejpfrut rubinowy karton 1 l
Wystaw opinię o produkcie
Sok na dobry dzień. Lekki spadek formy? Mamy na to sposób. Szklanka nektaru w rubinowych grejpfrutów. Źródło witaminy C przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i znużenia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 696101
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Soczyście grejpfrutowy nektar z charakterystycznym, wyczuwalnym smakiem goryczki. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza niezwykle smacznej odmianie grejpfrutów rubinowych Rio Red. Źródło witaminy C. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Picie co najmniej 100 ml nektaru dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Nektar |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Grapefruitowy |
| Składniki | Sok grejpfrutowy (50 %) z soku zagęszczonego, woda, regulator kwasowości - kwas cytrynowy; substancja słodząca - sukraloza, witamina c, aromat grejpfrutowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HORTEX Sp. z o.o. Ulica i numer: MSZCZONOWSKA 2 Kod pocztowy i miasto: 02-337 WARSZAWA PL |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad jest i nie stanowi wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 87 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 8 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 10 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: