Hortex Jabłko Rabarbar napój karton 1L
Wystaw opinię o produkcie
Napoje Hortex to wyjątkowe połączenia smakowe - idealne na orzeźwienie! Harmonijne połączenie jabłka z kwaskowym rabarbarem tworzy idealną kompozycję, która świetnie ugasi pragnienie w ciepły letni dzień. Napój Hortex ma słodki smak, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi owocowych przysmaków. Można raczyć się nim w domu, szkole czy pracy, a także poczęstować nim gości niezależnie od okazji.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 902170
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Napoje Hortex to wyjątkowe połączenia smakowe - idealne na orzeźwienie! Harmonijne połączenie jabłka z kwaskowym rabarbarem tworzy idealną kompozycję, która świetnie ugasi pragnienie w ciepły letni dzień. Napój Hortex ma słodki smak, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi owocowych przysmaków. Można raczyć się nim w domu, szkole czy pracy, a także poczęstować nim gości niezależnie od okazji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Smak | Jabłkowy, Rabarbar |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy (19,5%) z soku zagęszczonego, cukier, sok rabarbarowy (0,5%) z soku zagęszczonego, regulator kwasowości- kwas cytrynowy; koncentrat soku czarnej marchwi, aromat, substancja słodząca - sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnać. Ewentualny osad jest i nie stanowi wady. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 83 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: